Sannahunaja
Informations:
Offrant:
Détails des prix:
30 minutes
140 EUR
150 EUR
Illimité
45 minutes
190 EUR
200 EUR
Illimité
1 heure
240 EUR
250 EUR
Illimité
90 minutes
340 EUR
350 EUR
Illimité
2 heures
440 EUR
450 EUR
Illimité
Heure supplémentaire
0 EUR
Avis : Satisfaction générale
Description de l'annonce
Hei mies ❤️ Hi, gentleman ❤️
Kaipaatko arkeesi hemmottelua ja piristystä? Oletko vailla hellää ja hyväksyvää kosketusta? Vai tarvitsetko vain helpotuksen panetukseesi? Olet tervetullut rentoutumaan luokseni. Minut voi tilata myös hotellikäynnille, mutta kotikäyntejä en tee. Hotelli-outcalleissa minimibookkaus 30min. + vaivanpalkka.
Olen elämästä ja seksistä nauttiva, vastuullinen ja ajatteleva 37-vuotias nainen. Vartaloltani olen raamikkaan pitkä ja pehmeän naisellisia muotoja minulta löytyy juuri oikeista kohdista. Käteen sopivat luomutisut sekä lihaksikkaan pyöreä peppu odottavat kosketustasi. Palveluasenteeni on lähtökohtaisesti tyttöystävämäinen, mutta jollet välitä hempeilyistä, tarjolla on riisutumpiakin palveluita. Tulitpa sitten pidemmäksi ajaksi tai pikavisiitille, toiveeni asiakkaan suhteen ovat kaikille samat:
Tulethan tapaamiselle selvin päin (olut tai kaksi on ok, päihtyminen ei) ja kunnioitat etukäteen sovittua palvelusisältöä. Olethan yhteydessä ainoastaan terveenä. Ulkonäköä, ikää, painoa tai titteleitä tärkeämpää on luotettavuus, mutkaton asenne ja pilke silmäkulmassa. Hajusteherkkänä toivoisin, ettet käyttäisi voimakkaita tuoksuja (dödö kainalossa ok) tai tupakoi juuri ennen tapaamistamme. Kiitos, jos huomioit ❤️
Olen savuton, päihteetön ja pidän osaltani hajusteet minimissään. Luonani pääset halutessasi suihkuun. Puhdas pyyhe, miestuoksuiset tai vaihtoehtoisesti täysin hajusteettomat pesuaineet löytyvät aina. Veloitan ajasta, en laukeamisista. En tee owoa, anaali- tai alistusjuttuja. Tarjoan seksipalveluita vapaasta halusta ja tahdostani, täysin itsenäisesti.
SUORAN TOIMINNAN MIEHILLE sis. suikkarin ja panon tai pelkän käsi-/suuhoidon. Ei suutelua/nuolemista/sormettamista:
- 30 min. 100€ / Outcall 120€
KOKONAISVALTAINEN TYTTÖYSTÄVÄMEININKI sis. läheisyyttä ja hellyyttä, suutelua ja/tai nuolemista:
- 30 min. 140€ / Outcall 150€
- 45 min. 190€ / Outcall 200€
- tunti 240€ / Outcall 250€
- 1,5 tuntia 340€ / Outcall 350€
- 2 tuntia 440€ / Outcall 450€
LÄHEISYYS- ja HELLYYSTERAPIA:
Tässä pääosissa on hyväksyvä kosketus ja vahva läsnäolo. Pidän sinua sylissäni, silittelen hellästi sinun asettamiesi rajojen puitteissa. Tässä palvelumuodossa tavoitteena EI ole seksuaalinen kiihottuminen, joten me emme suutele emmekä koskettele rintoja tai genitaaleja. Pidämme myös vähintään alusvaatteet päällä, mutta jos ujostuttaa, sinun ei tarvitse riisuutua lainkaan. Jos kaipaat kuitenkin seksuaalista kiihottumista tai laukeamista, katsohan varsinaiset seksipalveluni yllä.
- 30min. 80€
- tunti 150€
NOTE: Are you a non-Finnish-speaker? That's not a problem! As long as we can communicate properly with English and you have good, gentleman-like manners, please don't hesitate to contact me :) I have a place near Turku central or I can come to your hotel. No home visits.
puss,
Sanna 💋
Contactez
Heures de contact
Je parle.:
Avertissement général !
N'envoyez pas d'argent à l'avance lors de la réservation d'un service d'escorte !
Les annonces de ce type sont généralement et probablement des ARNAQUES. Elles exigent souvent votre validation en tant que nouveau client en demandant une somme d'argent spécifique par divers moyens tels que Paysafecard, Coupons, Google Play Card, PayPal, Vipps, Bank / Wire Transfer, Account to Account, etc.
